Жителі прифронтових територій отримали свійську птицю для розвитку сільського господарства

Черговий етап гуманітарної допомоги для розвитку сільського господарства розпочався на прифронтових територіях, жителям роздано свійську птицю в рамках проекту «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях», що реалізується Громадською організацією «Країна вільних людей»  у співпраці з FAO UN (Сільськогосподарська і продовольча організація ООН). Нагадаємо, що проект активно допомагає у відродженні сільського господарства на прифронтових територіях, і 06 липня 2017 року, місцеві жителі отримали чергову допомогу у вигляді свійської птиці. За перший день було роздано: курей -7470 голів, качок - 7740 голів, індиків - 6420 голів, всі вони  добові пташенята. Допомогу отримали жителі наступних населених пунктів:
  • Донецька область, Бахмутський район: Воздвиженка, Миронівський, Луганське, Новолуганське, Семигір'я, Кодема.
  • Донецька область, Торецька міська рада: Юр'ївка, Неліпівка, Південне, Шуми, Північне, Кримське, Дружба, Озерянівка.
  • Донецька область, Ясинуватський район: Тоненьке, Ластівчине, Красногорівка, Веселе, Кам'янка, Новоселівка друга, Новобахмутівка, Троїцьке, Верхньоторецьке, Водяне, Північне, Орлівка, Первомайське.
Також в рамках проекту в середу, 13 липня 2017 року планується роздача наступної партії птиці та по 10 кг стартового комбікорму для них. Детальніше про проект: «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях».