Заключний захід проекту Генерація UA в Краматорську

Проект Генерація UA - це територія творчості і всебічного розвитку дітей. Ось ми і зібралися всі разом -такие прогресивні і креативні, і вже такі рідні один одному. Нас зібрало свято - завершальний захід проекту Генерація UA в Краматорську 23 листопада 2018 р. Спасибі всім, хто приїхав гостям і друзям: учням школи с. Зайцеве і м. Українськ; а також їх директорам і педагогам; всім тренерам та учасникам нашого центру. На свято хлопці з Зайцеве привезли флеш моб на тему: Моя Україна. Тренерами центру були підготовлені локації - англійський клуб, де діти  змогли дізнатися багато нового про вивчення англійської мови, а глиняна майстерня дала можливість спробувати попрацювати з глиною. Випускники фотостудії провели фотосесію. Всі учасники на святі змогли показати не тільки свої таланти і вміння, так і розвинути нові. На заході було море позитиву, гарний настрій і чарівна дружня атмосфера. Щиро вдячні за подарунки від донорів і за можливість стати учасниками проекту Генерація UA.

В рамках проекту було охоплено 765 дітей в Краматорську, а через мобільні виїзди було вовлечено- 414 дітей з прифронтової зони.

 Всім новим і старим друзям говоримо: «До нових зустрічей!». А наш проект творців продовжить свою активну діяльність.

Проект Генерація UA діє в рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що реалізовується за ініціативи Дитячого Фонду Німеччина Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ)