Участь у конференції "Збройний конфлікт на сході України як виклик для Європи: голос активістів, працюючих в зоні конфлікту"

Для підняття рівня інформованості жителів Франції в конфлікті в Україні в рамках роботи міжнародної платформи Civil M+ в стінах Сенату Франції в Парижі відбулася конференція "Збройний конфлікт на сході України як виклик для Європи: голос активістів, працюючих в зоні конфлікту "17 грудня 2018 р.

«Французи дуже мало знають про Україну» - Відзначив Сенатор Андре Гаттолін. Тільки в момент криз, як в Азовському морі, погляд Європи ненадовго падає на Україну.

Керівник громадської організації «Країна вільних людей» Надія Хоменко була одним з спікером конференції, освітивши важку гуманітарну ситуацію для жителів прифронтових територій в Донецькій і Луганській областях.

Також Олександр Хуг, колишній перший заступник голови спеціальної моніторингової групи ОБСЄ в Україні, Виступаючи на конференції, зазначив, що конфлікт на Донбасі - ця нова реальність, прийнята всіма, аномалія, яка стала нормой. Цивільне населення знаходиться між молотом і ковадлом, страждання їх нестерпні.  Донбас все так же залишається одним з регіонів, де мінування досягло високих показників і становить загрозу життю мирного населення