У м. Краматорськ проходить 5-ти денний тренінг для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів

Сьогодні – третій день п’ятиденного тренінгу «Соціальне підприємництво, як стратегія дій для громадських активістів щодо запобігання та подолання наслідків соціально-економічних конфліктів», який проходить в Краматорську з 23 по 27 квітня. Участь приймають представники громадського сектору та активісти з усієї України, хто працює у сфері подолання наслідків соціальних та економічних конфліктів, викликаних війною на сході України. Тренінг складається з кількох блоків, зокрема, учасники зможуть ознайомитися з ідеологією та основними поняттями соціального підприємництва, дізнаються, як шукати ідеї та можливості для соціальних підприємств, працюватимуть над розробкою власних ідей для соціальних підприємств та, головне, вчитимуться розробляти бізнес-моделі для соціального підприємства. Підсумком тренінгу стане планування та презентація наступних кроків та домашнє завдання, оскільки це – лише перший модуль. Тренінг – одна з активностей ініціативи «Соціальне підприємництво як ефективний інструмент громадянського суспільства для врегулювання соціально-економічних конфліктів в пост військовому просторі», яка є одним з шести компонентів проекту «Подолаємо наслідки війни разом». Даний компонент реалізується ДРА (DRA – Deutsch-Russicher Austausch e.V), Фондом Східна Європа, ChildFund Deutschland e.V. та ГО «Країна вільних людей». Мета даного компоненту, який впроваджуватиметься протягом 2017 року, – сприяти подоланню наслідків соціально-економічних конфліктів, що виникли у результаті військових дій на сході України, через розвиток соціального підприємництва. В рамках даної ініціативи плануються наступні заходи:
  • Навчання активістів соціальному підприємництву як ефективному інструменту подолання наслідків соціально-економічних конфліктів.
  • Супервізія та фінансова підтримка створення чотирьох соціальних підприємств.
  • Фінансування двох всеукраїнських інформаційних кампаній на тему «Соціальне підприємництво як ефективний метод подолання наслідків конфліктів у соціально-економічній сфері».
  • Міжнародна конференція на тему «Соціальне підприємництво на меті врегулювання соціально-економічних конфліктів».
Проект «Подолаємо наслідки війни разом», виконується ДРА спільно з своїми сімома партнерами з 5 країн та фінансується Міністерством Закордонних Справ (МЗС) Федеративної Республіки Німеччини.