Розпочалась активна підготовка до старту проекту «Робота за ваучер»

Громадська організація «Країна вільних людей» у рамках проекту з Ініціативою «Папа для України» планує надати допомогу 300 малозабезпеченим жителям прифронтових територій, які братимуть участь у програмі «Робота за ваучер». Минулого тижня вже пройшли перші навчальні міні-тренінги для учасників програми у м. Попасна і в смт. Миронівський, де вони ознайомились з метою програми, графіками та умовами роботи. Бенефіціари проекту будуть поділені на 2 категорії:
  • Перша категорія братиме участь в роботах по благоустрою села/міста. Перелік і об'єм робіт визначає місцева адміністрація.
  • Друга категорія бенефіціарів братиме участь в підтримці літніх самотніх людей у ​​вигляді надання їм соціальних послуг, дрібної допомоги по дому та ін.
Обидві категорії бенефіціарів працюватимуть протягом 3-х місяців певну кількість годин. За свою працю вони отримають компенсацію у вигляді ваучерів на придбання продуктів харчування в місцевих магазинах. 1 тур ваучерів покриває три тижні. Таким чином, за 3 місяці, бенефіціари отримають по 4 ваучери, кожен на суму 550 грн.