Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку

11852955_10206749037991908_1266144406_o

Громадська організація «Країна вільних людей» за фінансової підтримки німецької організації-донора «Brot Brot für die Welt» («Хліб для світу») з січня 2017 року розпочинає реалізацію нового проекту «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку». В рамках проекту та як його реалізатор наша організація бере під свою опіку 60 самотніх людей похилого віку, яким надзвичайно потрібна допомога та підтримка.

Мета проекту – максимальна підтримка та турбота про людей похилого віку, надання їм соціальної та психологічної допомоги. Адже вона потрібна їм не тільки на свята, важливо завжди відчувати поруч дружнє плече.

Нагадаємо, що бенефіціари - це люди які не мають близьких та родичів, люди які мають проблеми із здоров'ям, самотні люди похилого віку. Та категорія людей, що найбільше потребує нашої допомоги, адже самі подбати про себе не можуть. Проект християнський, спрямований зміцнити віру Христа та повернути надію в серцях самотніх людей.

В рамках проекту планується тривале відвідування бенефіціарів, надання допомоги в домашніх справах (прибирання, приготування їжі, закупка ліків). При необхідності вирішуються різні побутові питання, допомога в отриманні субсидії, отримання гуманітарної допомоги.