Проект «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки»

Громадсько Організацією «Країна Вільних Людей» спільно з Французькою міжнародною організацією Triangle та за підтримки ЮНІСЕФ організовано та розпочато реалізацію ще одного ваучерного проекту «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки».

ІВАПРИ

Мета проекту – підтримка та забезпечення населення засобами предметів гігієни та побутової хімії, допомога у розвитку малого бізнесу. Здебільшого бенефеціарми виступили малозабезпечені люди похилого віку, що живуть за межею бідності.

Дякуючи програмі кожна малозабезпечена сім’я отримала 2 електронні ваучери, які вони можуть реалізувати протягом 2-х місяців в магазинах-партнерах проекту, безперечним плюсом є наявність магазинів в пішій доступності для населення.

Сума ваучера змінювалась в залежності від складу сім’ї, наявності дітей до 4-х років, інвалідів, людей похилого віку. Ваучери покривають витрати на предмети гігієни і побутової хімії.

Окрім малозабезпечених сімей ваучери на також отримали 29 шкіл, дитячих садків та соціальних закладів (будинки для людей похилого віку, психоневрологічний диспансер), що розташовані уздовж лінії зіткнення.

Плюси програми в підтримці саме місцевої економіки та малого бізнесу, адже більшість магазинів закрилися з початком бойових дій, і важливо максимально підтримати тих хто залишився.

Проект поширюється на населені пункти вздовж лінії зіткнення на підконтрольній території (0-10 км від лінії), Бахмутський і Ясинуватський райони Донецької області, Попаснянський район Луганської обл. На сьогоднішній день завдяки проекту допомогу отримали більше 3600 сімей, з 26 грудня 2016 року розпочинається другий етап реалізації даного проекту.