Перший модуль навчання для молоді в рамках проекту «Щоденники історії»

               C 05.02.2019 по 10.02.2019г пройшов перший модуль навчання для молоді в рамках проекту «Щоденники історії». 23 молодих учасників, які цікавляться історією, питаннями антідіскрімінаціі і самоідентифікації, роботою з історичною пам'яттю, у віці від 18 до 24 років взяли активну участь в навчанні.

   У кожного з учасників була велика мотивація участі у проекті - розібратися в історії власної родини, навчитися використовувати арт-підхід в роботі з історією: «Мене зацікавила ідея трансформації накопичених історій в Арт, можливість спілкуватися про це з художниками. Раніше у мене не було такого досвіду осмислення цікавих мені тим історії та пам'яті про конфлікти й трагедії, але мені здається, це хороший спосіб, як переживання своїх яскравих вражень, спогадів, так і розповіді про чужих. Мій досвід буде корисний у педагогічній діяльності. У дітей в школі необхідно формувати здатність зіставлення і оцінки досвіду минулих поколінь і нинішнього », що дуже важливо в сьогоднішньому світі» - так кажуть молодi люди про свою мотивацію участі в проекті. Учасники зараз працюють над виконанням домашнього завдання. Багато з них, по поверненню в свої громади, провели невеликі ворк-шопи, де поділилися досвідом, який отримали, перебуваючи на школі.

Міжнародний молодіжний проект "Щоденники історії" реалізується з жовтня 2018 р по серпень 2020р в рамках тематичної роботи міжнародної платформи громадянського суспільства CivilMPlus в рамках проекту ДРА «Діалог за взаєморозуміння і право: Європейські НУО разом за подолання конфлікту в східній Україні», за фінансової підтримки МЗС ФРН .