Олена Ханіна – один з бенефіціарів проекту надання грошової допомоги.

Ханіна Олена отримала грошову допомогу в рамках проекту «Покращення доступу до базових потреб для вразливих домогосподарств бенефіціарів шляхом надання багатоцільових грошових грантів в постраждалих внаслідок конфлікту районах Східної України поруч із лінією розмежування» за фінансування Акції «Папа для України».

Олена - жителька с.Першотравневе Луганській області. З початку бойових дій жінка продовжувала жити в своєму будинку. Але потім після ряду важких подій змушена була виїхати в м. Попасну, що також знаходиться в зоні бойових дій.

«У 2015 році поряд з моїм будинком в с.Першотравневе розірвався снаряд, пішла тріщина в будинку, були пошкоджені вікна, - розповідає Олена. - І ще в цей час моя свекруха, яка жила в Попасній, все гірше стала себе почувати. І щоб допомогти їй, доглядати за нею, я переїхала до неї. У неї тут більше нікого немає. Мій чоловік помер ще до війни».

Весь цей час Олені, як і більшості жителів прифронтових територій, виживати було складно. Будинок в Першотравневому пограбували, і жінка позбулася всіх своїх продовольчих запасів.

У будинок в Попасній також потрапив снаряд, порушивши систему опалення. Жити в зимовий період їй тепер доводиться у знайомих або у дітей.

У листопаді 2018 вона отримала грошову допомогу в розмірі 2450 грн, більша частина якої пішла на продукти харчування.

«Спасибі вам за надану допомогу, яка була дуже доречна в моїй ситуації», - дякує Олена.