Квест

9 червня 2016 року наш центр при співпраці з Краматорським відділом "В справах молоді та спорту" провів міський квест. Він відбувся під гаслом "По слідах письменників-фантастів". У квесті прийняли участь 7 команд з вищіх та професійно-технічних учбових закладів Краматорська. У підготовці цього заходу прийняли участь більше 25 волонтерів, яким учасники та наш центр висловлюють велику подяку.
  Команди пройшли 14 станцій, де на них чекали герої книг цілої пліяди фантастів минулих столітть та сучасності.На кожній станціі учасники виконували найрізноманітніші завдання:спортивні та інтелектуальні, ті, що потребують знання літератури та вміння вирішувати головоломки.
  Деякі завдання вимагали спільної командної роботи, інші доброї орієнтаціі на місцевості, а деякі були просто веселі та забавні.
  Літературні питання мали за мету продемонструвати учасникам,що ніякі модернові засоби не зможуть замінити живе спілкування з книгою, яка відкриває перед читачем безмежний світ,освітлює минуле, фантазує про майбутнє, навіть створює нові світи та все це для того, щоб допомогти краще зрозуміти сучасність. На кожній станціі, виконавши завдання, команди отримували рядок із сонету, який їм треба було скласти наприкінці у єдине ціле, щоб допомогти Безумному Вченому "полагодити зламану машину часу".
  Учасники зустрілися з Пітером Пеном, феєю Дінь-Дінь, Чорною Бородою, Шерлоком Холмсом,Чеширським Котом, Тру-ля-ля та Тра-ля-ля,Чарівними шахами, мумією, " вершником без голови" та іншими героями світової литератури. Хто у дитинстві не мріяв зустрітися з феєю Дінь-дінь? А потім, ставши дорослішим, хоч трохи побути Пітером Пеном?
  А ось Шерлок Холмс зі своїм дедуктивним методом.
Герої Льюіса Керола трохи смішні та одночас мудрі, незвичайні та екстравагантні...
Робін Гуд вже багато сторіч є героєм багатьох творів
Перше місце отримала команда Межрегіонального вищего професійного будівельного училища " Фантастична сімка". Переможці були нагороджені запрошеннями на будь-який сеанс у кінотеатрі " Батьківщина". Друге місце - команда " Вазелін" Машинобудівельного коледжу. Третє місце - " Молодь майбутнього" Краматорського вищего професійного училища № 14. Призери отримали грамоти та кубки від управління по гуманітарним питанням. Наш центр висловлює велику подяку усім, хто допомогав у підготовці та проведенні квесту, а також його учасникам.

 
Насправді, в цьому заході програвших нема, тому що і організатори, і команди цікаво та корисно провели час, дізналися багато нового, поспілкувалися із друзями, пригадали улюблені книжки та познайомилися з новими. Ми прагнули, щоб учасники, зацікавившись незнайомими героями книжок, відчули бажання прочитати нові твори світової літератури, зробили читання своєю звичкою. А це і є метою квесту!