Ірина, бенефіціар проекту, с. Новомихайлівка, Донецька область

Мешканка села Новомихайлівка Ірина є бенефіціаром проекту електронних ваучерів. Ірина працює медсестрою амбулаторії. На жаль, вона не з чуток знає про артилерійські обстріли, які в корені вплинули на життя її родини. Вже 3 роки вони змушені жити в літній кухні, адже посадовий оклад становить 2500 грн і можливості на відбудову будинку сім'я не має.

Крім того, з величезним жахом згадуються часи, коли під час одного з обстрілів був важко поранений син Ірини. Жінка зізнається, що завдяки професійним навичкам їй вдалося надати першу допомогу, наклавши джгут на поранену ногу. З того моменту, як був вручений ваучер, сім'я отримала можливість купити цукор, борошно, соняшникова олія. Також відразу були придбані порошок і шампуні. До цього ж вони не завжди могли дозволити собі покупку навіть звичайних здобних виробів.

Проект електронних ваучерів на продукти харчування і непродовольчі товари для жителів прифронтових територій реалізовує  ГО «Країна вільніх людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України».