Проект «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях»

Виконавчим партнером в реалізації проекту виступає Громадська організація «Країна Вільних Людей» за фінансової підтримки організації-донора FAO UN (Сільськогосподарська і продовольча організація ООН).

Головна мета проекту – допомога у відновлення та розвитку сільського господарства (с/г), вирішенні проблем продовольчої безпеки та забезпечення населення високоякісними продуктами харчування дрібних фермерських господарств, що постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій та Луганській областях.

Щодо географії проекту, то вона включає населені пункти вздовж лінії зіткнення на підконтрольній території (0-15 км від лінії), всі райони, всього 293 населених пункти за 1,5 роки проекту.

За час існування програми в ній взяло участь 293 населених пункти та отримало допомогу 15 000 осіб, було видано 1 500 тон комбікормів для тварин, 22 000 курей та курчат бройлерів, що ще раз підкреслює масштаби програми в рамках нашої країни.

vyidacha-pomoschy-7