Центр психо-соціальної підтримки дітей, батьків і їх опікунів «Генерація UA» в м.Краматорськ

Центр психо-соціальної підтримки дітей, батьків і їх опікунів «Генерація UA» в м.Краматорськ вiдкрит в рамках проекту  Генерація UA діє в рамках програми «Сприяння розвитку міжсекторного партнерства в цілях захисту інтересів дітей: долучення ВПО до активних учасників процесу», що реалізовується за ініціативи Дитячого Фонду Німеччина Kinderhilfswerk ChildFund Deutschland та Жовто-Блакитні Крила/Yellow-Blue Wings, за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ).

Мета проекту: Надання психосоціальної підтримки для  1600 дітей і 400 батьків та опікунів з числа ВПЛ і приймає спільноти, за допомогою: розвитку професійних, творчих, лідерських якостей і навичок через роботу студій; формування активного здорового способу життя, активної громадянської позиції і емоційної стабільності у дітей і їх батьків; а також організації мобільних виїздів в прифронтові населені пункти, в перебігу 1 року.

Цільовою аудиторією Центру є діти, віком 6 - 17 років, з числа ВПЛ, що приймає спільноти, а також діти, які проживають в прифронтових населених пунктах.

В Центрi психо-соціальної підтримки дітей, батьків і їх опікунів «Генерація UA» в м.Краматорськe було створено студiю англiйськоi мови та фотостудiю.

Мобільні виїзди

Метою всіх мобільних виїздів є психосоціальна підтримка дітей, які проживають в прифронтовій зоні. Також сприяння їх творчому, культурному, спортивному розвитку, створення умов для розвитку їх професійних навичок. Крім того кожен окремий мобільний виїзд має на меті стати відповіддю на запит та потреби дітей.

Регулярні  мобiльнi виїзди в населенi  пункти Донецькiй областi:  Зайцево, УкраIнськ, Кодема, Покровське. Усього  за 2018р  на мобiльних виiздах було охоплено 414 дитини. 

Проведення культурно-масових заходів

Метою всіх заходів було надання психосоціальної допомоги дітям та їх батькам шляхом залучення їх до активних форм дозвілля та саморозвитку.