84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com
banner

Відгуки про нашу роботу

Про доброту та допомогу у важку хвилину: жителі прифронтових територій про програми допомоги

У цьому світі є тільки одна річ, перед якою належить схилятися, це — геній, і одна річ, перед якою слід упасти на коліна, — це доброта.
В. Гюґо

Світлана — бенефіціар програми «Робота за ваучер», с. Північне, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


Євгеній — бенефіціар програми «Робота за ваучер», м. Залізне (Південне), Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


Євгеній — бенефіціар програми «Робота за ваучер», с. Північне, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


Ліля і Юля — бенефіціари програми «Робота за ваучер», с. Північне, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


Ірина, бенефіціар проекту, с.Новомихайлівка, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

Кацель Іван Олександрович, бенефіціар проекту, с.Новогнатовка, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 

 


 

Філенко Зоя Миколаївна, бенефіціар проекту, с.Золоте-2, Луганська область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

Шол Наталія Петрівна, бенефіціар проекту, с.Чермалик, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

Янович Степан Миколайович, бенефіціар проекту, с.Новогнатівка, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 

 


 

Михайленко Олеся, бенефіціар проекту, с.Золоте-2, Луганська область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

Лошка Віктор Іванович, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

 

Кузьміна Яна, бенефіціар проекту, с. Золоте-2. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 


 

Волик Василий Филиппович, бенефециар проекта, п.Николаевка, Донецкая обл. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 

 


Афанасьєва Наталя, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецької обл. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 

 


 

Бугерко Віра Іванівна, бенефіціар проекту, с. Золоте — 2 Карбоніт. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью з бенефіціаром Оленою с. Північне. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

 

Інтервью з продавцем Ольгою с. Північне. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

 

Інтервью з підприємцем Вікторією с. Північне. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью з продавцем Надією м. Золоте. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью з підприємцем Ольгою, с. Дружба. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью з бенефіціаром проекту Наталею Павлівною, с. Катеринівка. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью з бенефіціаром проекту Ларисою, смт. Золоте-3. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

Інтервью. Ольга, соціальний працівник, смт. Золоте-3. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 


 

 Інтерв’ю з бенефіціарами. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 Царегородцева Ніна Олександрівна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 Ульяненко Ольга Михайлівна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 

 Томова Тетяна Семенівна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 

 Кашимова Алла. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 

 Доценко Раїса. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 Бренер Світлана Георгіївна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 

 

 Беша Наталія Олексіївна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

 

 

 

 

 Навчально-виховний комплекс с. Світличне, Ваучерна програма допомоги

 

 Дитячий садок №3, м. Попасна, Ваучерна програма допомоги

 

 

 

 Сокрут Інна, бенефіціар програми «Робота за ваучер»

 

 Дмитренко Тетяна Іванівна, бенефіціар програми «Робота за ваучер»

 

 Головач Олена Кузьмівна, бенефіціар програми «Робота за ваучер»

 

 Світлана Олексіївна Губар, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Підгірна Антоніна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 Люта Лариса Іванівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Крамаренко Ніна Іванівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Колсанова Валентина Петрівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Заблодська Катерина Тихонівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Дивенок Лідія Ігнатівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

 

 

 Бистрова Галина Іванівна і Шевченко Микола Олександрович, Ваучерна програма допомоги

 Полубінська Марина Миколаївна, Ваучерна програма допомоги

 

 П’ятигорська Ксенія Сергіївна, Ваучерна програма допомоги

 

 Саутіна Вікторія, Ваучерна програма допомоги

 

 Сучкова Віра Андріївна, Ваучерна програма допомоги

 

 Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.  Смт. Миронівський

 Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.  м. Авдіївка, магазин «Оксана»

 Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.  м. Авдіївка, магазин «Буревісник»Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.  с. Нетайлове

 Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.  Смт. Комишуваха

 

 

 Історії відновлення та успіху магазинів, що беруть участь у ваучерних проектах ГО «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle. с. Новотошківка

 

 

 

 

 

 фото 2Бенефіціар Наталія, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 

 

 17-55faaabe912b8-besstatusnym_uchastnikam_ato_okazhut_yuridicheskuyБенефіціар з міста Краматорськ, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 3828290Бенефіціар Сергій, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 

 фото 2Бенефіціар з міста Краматорськ, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 

 

 3828290

Бенефіціар Катерина, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 

 17-55faaabe912b8-besstatusnym_uchastnikam_ato_okazhut_yuridicheskuy

Бенефіціар Світлана, Проект «Юридична приймальня»

 

 

 266292055

Шинь Тетяна Володимирівна, Проект «Збільшення продовольчої безпеки і засобів існування незахищеного, постраждалого внаслідок конфлікту населення Донбасу, Східна Україна»IMG-0c0f7a22f67be47d6fa5d3d6d281f48-V

Микитченко Володимир Дмитрович, Проект «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки»00155-0-00-04-642Кузенко Андрій Петрович, Проект «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки»16265318_371532633216936_4465778540267921972_nТаїсія Іванівна та Іван Степанович Хоменки, Проект «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку»16358480_1924306897802625_1893570789_n

Юлія Андріївна, Проект «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку»16388581_1924305884469393_851916309_o

Ніна Єхимівна, Проект «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку»