84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Проекти

Проект: «Подолаємо наслідки війни разом»

 

 Допомога особам похилого віку

Захист прав ВПО у Львівській області

Надання продовольчої допомоги сільським господарствам в зоні бойових дійДитячо-молодіжний громадський центр

 

 

 Безкоштовні заняття для різних вікових категорійЮридична приймальня

 

 

 Безкоштовна юридична консультаціяяПЧРАПРТ

Проект «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях»

 

 Продовольча допомогаazSDXFCGHBПроект «Збільшення продовольчої безпеки і засобів існування незахищеного, постраждалого внаслідок конфлікту населення Донбасу, Східна Україна»

 

 Продовольча та непродовольча допомогаІВАПРИПроект «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки»

 Продовольча та непродовольча допомогаІУВАПРПроект «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку»

 

 Допомога особам похилого вікуПроект «Оздоровлення 40 дітей з прифронтової зони (смт. Миронівський і Луганське)»

 Проект «Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі»