84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Євгеній — бенефіціар програми «Робота за ваучер», м. Залізне (Південне), Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Місто Залізне (або нову назву Південне) — маленьке містечко в Донецькій області поруч з Горлівкою, який знаходиться всього в декількох кілометрах від лінії розмежування. Тут також проходила програма «Робота за ваучер», яку реалізовувала ГО «Країна вільніх людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України».
Євген, який раніше працював на шахті, поділився з нами своїми враженнями про участь в програмі.
«Я дуже радий, що побачив це оголошення. Пішов відразу, не замислюючись. Ще й сусідам своїм розповів. Працювали з ними в одній бригаді », — ділиться своїми враженнями молода людина. Через військового конфлікту він втратив роботу і, відповідно, джерела доходу. За словами Євгена, влаштуватися на роботу в Південному кудись зараз просто неможливо. І через це дуже складно з матеріальним становищем. Тому робота за ваучер — це практично єдина можливість для нього заробити гроші.
Євген виконував роботу з прибирання, благоустрою території. Їх бригада з 35 чоловік за 2 тури робіт відремонтувала і привела в порядок автобусні зупинки в місті, навела порядок в центральному сквері: вирубала сухостій, прибрала сухе листя та інше сміття; розчистила поросли на пішохідних доріжках, засипала ями біля бордюр — всього силами бенефіціарів проекту було розчищено 5 км основної дороги.
Євген каже, що після 2-х турів робіт місто помітно змінився на краще і, що особливо радісно, ​​в сквер стали знову приходити на прогулянку сім’ї з дітьми і молодь, як колись до конфлікту.
На отриманий ваучер Євген придбав продукти харчування та інші необхідні товари.

Програма «Робота за ваучер» реалізовувалася ГО «Країна вільніх людей» в рамках проекту електронних ваучерів при фінансуванні Акції «Папа для України»


Город Железный (или новое название Южный) – маленький городок в Донецкой области рядом с Горловкой, который находится всего в нескольких километрах от линии разграничения. Здесь также проходила программа «Работа за ваучер», которую реализовывала ГО «Країна вільних людей» в рамках финансирования Акции «Папа для Украины».
Евгений, который раньше работал на шахте, поделился с нами своими впечатлениями об участии в программе.
«Я очень рад, что увидел это объявление. Пошел сразу, не задумываясь. Еще и соседям своим рассказал. Работали с ними в одной бригаде», — делится своими впечатлениями молодой человек. Из-за военного конфликта он лишился работы и, соответственно, источника дохода. Со слов Евгения, устроиться на работу в Южном куда-то сейчас просто невозможно. И из-за этого очень сложно с материальным положением. Поэтому работа за ваучер – это практически единственная возможность для него заработать деньги.
Евгений выполнял работу по уборке, благоустройству территории. Их бригада из 35 человек за 2 тура работ отремонтировала и привела в порядок автобусные остановки в городе, навела порядок в центральном сквере: вырубила сухостой, убрала сухие листья и другой мусор; расчистила поросли на пешеходных дорожках, засыпала ямы возле бордюр – всего силами бенефициаров проекта было расчищено 5 км основной дороги.
Евгений говорит, что после 2-х туров работ город заметно преобразился и, что особенно радостно, в сквер стали опять приходить на прогулку семьи с детьми и молодежь, как когда-то до конфликта.
На полученный ваучер Евгений приобрел продукты питания и другие необходимые товары.
Программа «Работа за ваучер» реализовывалась ГО «Країна вільних людей» в рамках проекта электронных ваучеров при финансировании Акции «Папа для Украины»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *