84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Ірина, бенефіціар проекту, с. Новомихайлівка, Донецька область. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

Жительница села Новомихайловка Ирина является бенефициаром проекта электронных ваучеров.

 

 

Ирина работает медсестрой амбулатории. К сожалению, она  не понаслышке знает об артиллерийских обстрелах, которые в корне повлияли на жизнь её семьи.  Уже 3 года они вынуждены жить в летней кухне, ведь должностной оклад составляет 2500 грн и возможности на отстройку дома семья не имеет.

 

 

 

Кроме того, с огромным ужасом вспоминаются времена, когда во время одного из обстрелов был тяжело ранен сын Ирины. Женщина признается, что благодаря профессиональным навыкам ей удалось оказать первую помощь, наложив жгут на раненую ногу.

 

 

 

 

С того момента, как был вручен ваучер, семья получила возможность купить сахар, муку, подсолнечное масло. Также сразу были приобретены порошок и шампуни.  До этого же они не всегда могли позволить себе покупку даже обычных сдобных изделий.

Проект электронных ваучеров на продукты питания и непродовольственные товары для жителей прифронтовых территорий реализовывает  ГО «Країна вільних людей» в рамках финансирования Акции «Папа для Украины».

——————————————————————————————————————————————

Мешканка села Новомихайлівка Ірина є бенефіціаром проекту електронних ваучерів.

Ірина працює медсестрою амбулаторії. На жаль, вона не з чуток знає про артилерійські обстріли, які в корені вплинули на життя її родини. Вже 3 роки вони змушені жити в літній кухні, адже посадовий оклад становить 2500 грн і можливості на відбудову будинку сім’я не має. Крім того, з величезним жахом згадуються часи, коли під час одного з обстрілів був важко поранений син Ірини. Жінка зізнається, що завдяки професійним навичкам їй вдалося надати першу допомогу, наклавши джгут на поранену ногу.

З того моменту, як був вручений ваучер, сім’я отримала можливість купити цукор, борошно, соняшникова олія. Також відразу були придбані порошок і шампуні. До цього ж вони не завжди могли дозволити собі покупку навіть звичайних здобних виробів.

Проект електронних ваучерів на продукти харчування і непродовольчі товари для жителів прифронтових територій реалізовує  ГО «Країна вільніх людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *