84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Янович Степан Миколайович, бенефіціар проекту, с.Новогнатівка, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Янович Степан Николаевич, бенефициар проекта, п.Новогнатовка, Донецкая область

У Степана Николаевича инвалидность 2-й группы. В этом году ему исполняется 60 лет. Но из-за постоянных обстрелов, страх, поселившийся в его глазах, старит мужчину на несколько лет.

«Когда я был молодой, я и представить себе не мог, что буду просить у кого-то помощи», – говорит Степан Николаевич.
До недавнего времени, Степан и его семья никогда не получали гуманитарную помощь.
Доход семьи Яновичей составляет всего 2430 грн в месяц. Естественно, что это не те деньги, на которые можно прожить и удовлетворить свои даже базовые потребности.

Участие в проекте помогло семье Николая Ивановича купить продуктов на 1470 грн.

«Спасибо, Вам за помощь, мы накупили круп на несколько месяцев вперед. Теперь мы точно не умрем от голода!» — сказал Степан, демонстрируя свои покупки. После этого, он взял сумки и поспешил домой, чтобы порадовать свою жену.


Янович Степан Миколайович, бенефіціар проекту, с.Новогнатівка, Донецька область

У Степана Миколайовича інвалідність 2-ї групи. Цього року йому виповнюється 60 років. Але через постійні обстріли, страх, який оселився в його очах, старить чоловіка на кілька років.

«Коли я був молодий, я й уявити собі не міг, що буду просити у когось допомоги», — каже Степан Миколайович.
До недавнього часу, Степан і його сім’я ніколи не отримували гуманітарну допомогу.
Дохід сім’ї Яновичів становить всього 2430 грн в місяць. Природно, що це не ті гроші, на які можна прожити і задовольнити свої навіть базові потреби.

Участь в проекті допомогло родині Миколи Івановича купити продуктів на 1470 грн.

«Спасибі, Вам за допомогу, ми накупили круп на кілька місяців вперед. Тепер ми точно не помремо з голоду! »- сказав Степан, демонструючи свої покупки. Після цього, він взяв сумки і поспішив додому, щоб порадувати свою дружину.

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *