84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Шол Наталія Петрівна, бенефіціар проекту, с.Чермалик, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Шол Наталья Петровна, бенефициар проекта, п.Чермалык, Донецкая область

Хотя Наталье Петровне всего 56 лет, список ее хронических заболеваний приводит в ужас: диабет, онкология, астма, ишемическая болезнь сердца, гепатит. Несмотря на наличие таких проблем со здоровьем, женщина не сдаётся, но даже ведет активный образ жизни: и огородом занимается понемногу, и по просьбе пожилых соседей может в магазин сходить.
Наталья Петровна проживает одна, её дети далеко и, увы, совсем ей не помогают.

До недавнего времени женщина не получала никакую гуманитарную помощь.
Она очень обрадовалась ваучеру и возможности купить на 1470 грн необходимые ей продукты питания. «Благодаря этой помощи, я смогла купить продукты, а пенсию свою потратить на лекарства», — рассказывает Наталья Петровна о том, как она распорядилась ваучером.


Шол Наталія Петрівна, бенефіціар проекту, с.Чермалик, Донецька область

Хоча Наталії Петрівні всього 56 років, список її хронічних захворювань приводить в жах: діабет, онкологія, астма, ішемічна хвороба серця, гепатит. Незважаючи на наявність таких проблем зі здоров’ям, жінка не здається, але навіть веде активний спосіб життя: і городом займається потроху, і на прохання літніх сусідів може в магазин сходити.
Наталя Петрівна проживає одна, її діти далеко і, на жаль, зовсім їй не допомагають.

До недавнього часу жінка не отримувала ніякої гуманітарну допомогу.
Вона дуже зраділа ваучеру і можливості купити на 1470 грн необхідні їй продукти харчування. «Завдяки цій допомозі, я змогла купити продукти, а пенсію свою витратити на ліки», — розповідає Наталя Петрівна про те, як вона розпорядилася ваучером.

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *