84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Філенко Зоя Миколаївна, бенефіціар проекту, с.Золоте-2, Луганська область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Филенко Зоя Николаевна, бенефициар проекта, п.Золотое-2, Луганская область

Зое Николаевне 88 лет, эта война уже вторая в ее жизни — она ветеран Второй мировой войны.

Женщина проживает одна, и без поддержки соседей, без их душевного участия, она бы не справилась. В силу своего преклонного возраста, без помощи она не может даже вставать с постели по утрам. Соседи ей в этом помогают.

В рамках проекта электронных ваучеров, который реализовывает наша ГО «Країна вільних людей» при финансировании Акции «Папа для Украины», Зоя Николаевна получила ваучер на сумму 1470 грн.
Поскольку добраться даже до магазина в своем поселке для Зои Николаевны просто невозможно, в этом ей опять пришли на помощь соседи.

«Спасибо им большое, — говорит Зоя Николаевна, — они мне и анкету помогли заполнить, и в магазин сходили за продуктами потом. Что я попросила, то они и купили: и круп, и сахар, и молоко, и хлеб, и даже немного колбасы покупали мне. Это такая большая для меня помощь, ведь почти вся моя пенсия уходит на лекарства».
Соседка Зои Николаевны, тоже пенсионерка, и она тоже получила ваучер на продукты питания и непродовольственные товары. И каждый раз, идя в магазин, она заходила к Зое Николаевне и спрашивала, что ей купить.
«Ваша помощь согревает нам, старикам, души и сердца. Мысль о том, что кто-то помнит о нас, заботится — даёт силы жить. От всего сердца хочу поблагодарить всех тех людей, кто решил помочь нам, людям, которые живут в такое страшное время , в таких условиях», — выражает благодарность Зоя Николаевна.

 

 


Філенко Зоя Миколаївна, бенефіціар проекту, с.Золоте-2, Луганська область

Зої Миколаївні 88 років, ця війна вже друга в її житті — вона ветеран Другої світової війни.

Жінка проживає одна, і без підтримки сусідів, без їх душевного участі, вона б не впоралася. В силу свого похилого віку, без допомоги вона не може навіть вставати з ліжка вранці. Сусіди їй в цьому допомагають.

В рамках проекту електронних ваучерів, який реалізовує наша ГО «Країна вільніх людей» при фінансуванні Акції «Папа для України», Зоя Миколаївна отримала ваучер на суму 1470 грн.
Оскільки дістатися навіть до магазину в своєму селищі для Зої Миколаївни просто неможливо, в цьому їй знову прийшли на допомогу сусіди.

«Спасибі їм велике, — каже Зоя Миколаївна, — вони мені і анкету допомогли заповнити, і в магазин сходили за продуктами потім. Що я попросила, то вони і купили: і круп, і цукор, і молоко, і хліб, і навіть трохи ковбаси купували мені. Це така велика для мене допомогу, адже майже вся моя пенсія йде на ліки ».
Сусідка Зої Миколаївни, теж пенсіонерка, і вона теж отримала ваучер на продукти харчування і непродовольчі товари. І кожен раз, йдучи в магазин, вона заходила до Зої Миколаївні і питала, що їй купити.
«Ваша допомога зігріває нам, старим, душі і серця. Думка про те, що хтось пам’ятає про нас, піклується — дає сили жити. Від щирого серця хочу подякувати всім тим людям, хто вирішив допомогти нам, людям, які живуть в такий страшний час, в таких умовах », — висловлює подяку Зоя Миколаївна.

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *