84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Волик Василь Пилипович, бенефеціаром проекту, с.Миколаївка, Донецька обл. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Волик Василий Филиппович, бенефециар проекта, п.Николаевка, Донецкая обл.

Василий Филиппович живет вместе с женой и сыном в п.Николаевка.
«Живем на мизерную пенсию на троих членов семьи. И сказать, что мы благодарны вашей организации за помощь, ничего не сказать, – говорит Василий Филиппович о впечатлениях от своего участия в проекте. — Когда я заполнял анкету, я и не думал, что я получу ваучер».
Василий Филиппович никогда не получал гуманитарную помощь и, как «сказал по секрету», — даже не надеялся.
Мужчина делится своими переживаниями, что во время всех пережитых бомбежек и обстрелов, в его глазах ни на секунду не промелькнул страх. Он мужественно оберегал свою семью, не надеясь на чужую помощь.
Но проект электронных ваучеров, профинансированный Акцией «Папа для Украины», подарил ему надежду. С доброжелательной улыбкой, но в то же время сдерживая слезы, Василий Филиппович выразил нам благодарность: «Мне уже полных 80 лет и уже как когда-то я не могу обеспечивать свою семью, а эта помощь, как глоток воздуха. Я увидел, что есть люди, которых волнуют чужие судьбы».

 


Волик Василь Пилипович, бенефеціаром проекту, с. Миколаївка, Донецька обл.

Василь Пилипович живе разом з дружиною і сином в п.Ніколаевка.
«Живемо на мізерну пенсію на трьох членів сім’ї. І сказати, що ми вдячні вашої організації за допомогу, нічого не сказати, — каже Василь Пилипович про враження від своєї участі в проекті. — Коли я заповнював анкету, я й не думав, що я отримаю ваучер ».
Василь Пилипович ніколи не отримував гуманітарну допомогу і, як «сказав по секрету», — навіть не сподівався.
Чоловік ділиться своїми переживаннями, що під час всіх пережитих бомбардувань і обстрілу, в його очах ні на секунду не промайнув страх. Він мужньо оберігав свою сім’ю, не сподіваючись на чужу допомогу.
Але проект електронних ваучерів, профінансований Акцією «Папа для України», подарував йому надію. З доброзичливою посмішкою, але в той же час стримуючи сльози, Василь Пилипович висловив нам подяку: «Мені вже повних 80 років і вже як колись я не можу забезпечувати свою сім’ю, а ця допомога, як ковток повітря. Я побачив, що є люди, яких хвилюють чужі долі ».

 

 

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *