84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Лошка Віктор Іванович, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецька область Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

 

Лошка Виктор Иванович, бенефициар проекта, п. Чермалык, Донецкая область

Виктор Иванович проживает в поселке Чермалык вместе с женой.
Так сложились жизненные обстоятельства, что мужчина не работает уже 30 лет. Отслужив в милиции 10 лет, он получил боевую травму, последствием которой стала инвалидность.
На данный момент доход семьи Лошка составляет 3267 грн. в месяц. Сын супругов уехал за границу и не помогает родителям.

«Стреляют у нас часто, уже и привыкли»,– говорит Виктор Иванович.
И действительно, часто. Это можно сразу увидеть, если посмотреть на наполовину разваленный дом от ударов снарядов, в котором проживает семья. В огороде же нельзя ничего посадить, потому что вследствие удара установкой «Град» образовался огромный обрыв.

Виктор Иванович со своей женой, как и все оставшиеся в пос.Чермалык жители, ожидают окончания военного конфликта, или хотя бы настоящего перемирия.

На ваучер 1470 грн Виктор Иванович купил продукты питания и бытовую химию.

«Очень удобно, что можно потратить ваучер в магазине в своем поселке и не надо никуда ехать. И очередей нет, как за другой гуманитарной помощью, и выбрать я могу те продукты, которые мне нужны. Очень благодарен и организации «Країна вільних людей», и Акции «Папа для Украины» за такую помощь», — говорит Виктор Иванович.

 

 

 


Лошка Віктор Іванович, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецька область

Віктор Іванович проживає в селищі Чермалик разом з дружиною.
Так склалися життєві обставини, що чоловік не працює вже 30 років. Відслуживши в міліції 10 років, він отримав бойову травму, наслідком якої стала інвалідність.
На даний момент дохід сім’ї лошка становить 3267 грн. в місяць. Син подружжя поїхав за кордон і не допомагає батькам.

«Стріляють у нас часто, вже і звикли», — каже Віктор Іванович.
І дійсно, часто. Це можна відразу побачити, якщо подивитися на наполовину розвалений будинок від ударів снарядів, в якому проживає сім’я. У городі ж не можна нічого посадити, тому що внаслідок удару установкою «Град» утворився величезний обрив.

Віктор Іванович зі своєю дружиною, як і всі решта в пос.Чермалик жителі, очікують закінчення військового конфлікту, або хоча б справжнього перемир’я.

На ваучер 1470 грн Віктор Іванович купив продукти харчування і побутову хімію.

«Дуже зручно, що можна витратити ваучер в магазині в своєму селищі і не треба нікуди їхати. І черг немає, як за одною гуманітарною допомогою, і вибрати я можу ті продукти, які мені потрібні. Дуже вдячний і організації «Країна вільніх людей», і Акції «Папа для України» за таку допомогу », — каже Віктор Іванович.

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *