84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Афанасьєва Наталя, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецької обл. Проект «Покращення безпеки продовольчого харчування і доступу до базових потреб в постраждалих від конфлікту районах Східної України поряд з лінією розмежування»

 

Афанасьева Наталья, бенефициар проекта, п. Чермалык, Донецкой обл.

Наталье 39 лет и она многодетная мама.

Доход семьи Афанасьевых составляет 1500 грн. в месяц. На эти деньги просто невозможно прокормить шестерых детей, купить им всё самое необходимое. Поэтому помощь в виде электронного ваучера на продукты питания и непродовольственные товары так необходима молодой маме, чтобы справиться с непростой экономической ситуацией в её семье.

Ваучер на 1470 грн. Наталья потратила на продукты питания и средства личной гигиены.

«Огромное спасибо, Храни Вас Господь» — такие слова благодарности звучат от Натальи в адрес всех тех, благодаря кому эта помощь стала возможна. Даже минимальная помощь так ценна и важна, когда речь идёт о благополучии детей и поддержке их родителей.

 

 


Афанасьєва Наталя, бенефіціар проекту, с. Чермалик, Донецької обл.

Наталі 39 років і вона багатодітна мама.

Дохід сім’ї Афанасьєвих становить 1500 грн. в місяць. На ці гроші просто неможливо прогодувати шістьох дітей, купити їм все найнеобхідніше. Тому допомога у вигляді електронного ваучера на продукти харчування і непродовольчі товари так необхідна молодій мамі, щоб впоратися з непростою економічною ситуацією в її родині.

Ваучер на 1470 грн. Наталя витратила на продукти харчування та засоби особистої гігієни.

«Величезне спасибі, Бережи Вас Господь» — такі слова подяки звучать від Наталії на адресу всіх тих, завдяки кому ця допомога стала можлива. Навіть мінімальна допомога так цінна і важлива, коли мова йде про благополуччя дітей і підтримки їх батьків.

Проект «ПОКРАЩЕННЯ БЕЗПЕКИ ПРОДОВОЛЬЧОГО ХАРЧУВАННЯ І ДОСТУПУ ДО БАЗОВИХ ПОТРЕБ В ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ РАЙОНАХ СХІДНОЇ УКРАЇНИ ПОРЯД З ЛІНІЄЮ РОЗМЕЖУВАННЯ» реалізує ГО «Країна вільних людей» в рамках фінансування Акції «Папа для України»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *