84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Царегородцева Ніна Олександрівна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Царегородцева Ніна Олександрівна. 75 років.  ВПО з с. Опитне.

У місті Авдіївка живе вже 3 роки. За цей час стан здоров’я погіршився, у жінки проблеми з щитовидною залозою. Половина пенсії йде на ліки. Дохід становить всього 2100 грн.

Коли Ніна Олександрівна дізналася, що стала учасницею проекту, то дуже зраділа, адже з нею в квартирі живе її 14-річна онука і пенсії зовсім не вистачає на двох. У магазині «Людмила» жінка купила все найнеобхідніше: продукти харчування та пральний порошок. «Дуже дякую за турботу і допомогу», — каже бенефіціарка.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *