84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Томова Тетяна Семенівна. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Томова Тетяна Семенівна. 77 років.

Тетяна Семенівна мешкає в Авдіївці. Жінка  самотня, єдина людина, котра про неї турбується — соціальний працівник Алла.

«Алла Іванівна Полякова – соціальний працівник, турботлива, добра жінка, як дочка для мене »- каже Тетяна Семенівна.

Алла робила для Тетяни Семенівни покупки  в магазині «Буревісник» на ваучер, який Тетяна Семенівна отримала в рамках проекту. Жінка придбаними товарами дуже задоволена: цукор, масло, томати, чай, ковбаса та пральний порошок.

Весною цього року Тетяна Семенівна вже приймала участь у іншому ваучерному проекті ГО «Країна вільних людей», який було реалізовано за фінансової підтримки Акції «Папа для України», та отримала продуктовий ваучер, яким дуже задоволена та зраділа участі у новому проекті, адже єдиний дохід жінки – пенсія 1500 грн, більшу частину якої доводиться витрачати на ліки. У Тетяни Семенівни захворювання серця, проблема з ногами, через що майже не має змоги самостійно пересуватися.

«Дуже дякую вам, «Країна вільних людей» та Triangle за допомогу. Завдяки вам я відчуваю себе потрібною і впевнена у тому, що завжди є люди, які підтримають у тяжкі часи», — каже Тетяна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *