84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Доценко Раїса. Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Проект “Покращення продовольчої безпеки та засобів життєзабезпечення вразливих груп населення та тих, що постраждали від конфлікту на Донбасі”

Доценко Раїса, жителька с.Новолуганське. Пенсіонерка.

У жовтні цього року отримала багатофункціональний ваучер у розмірі 770 грн в рамках проекту, який вона витратила цілком на продукти харчування в  магазині-партнері проекту «На сходах», який знаходиться в її селищі поруч з її домом.

У Раїси тяжкий діагноз — рак молочної залози. Вона вже пройшла три курси хіміотерапії. Але від подальшого лікування жінка вимушена була відмовитись, бо на терапію в неї не вистачає грошей. Завдяки участі у ваучерній програмі, Раїса мала змогу придбати найнеобхідніші продукти харчування, а збережені гроші витратити на так необхідні їй ліки. Вона дуже вдячна за надану допомогу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *