84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Завершилась дистрибуція кроликів для домогосподарств Донеччини та Луганщини

1 листопада 2017 року, завершилась дистрибуція кроликів для домогосподарств на лінії розмежування. Цього дня допомогу отримали жителі с. Новозванівка (Попаснянського р-н).

Всього в рамках дистрибуції 250 домогосподарств отримали по 3 кролики і клітки в 4 населених пунктах на прифронтових територіях.

А саме:

  • смт. Миронівський і с. Новолуганське (Бахмутський р-н),
  • с. Новозванівка, с. Троїцьке (Попаснянський р-н).

Нагадаємо, що гуманітарна допомога надавалась в рамках проекту «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях», що реалізується ГО «Країна Вільних Людей» у партнерстві з Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) та за фінансової підтримки уряду Канади.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *