84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Дистрибуція кроликів для сільських домогосподарств на лінії розмежування

28 жовтня 2017 року, на прифронтових територіях розпочалась дистрибуція кроликів в рамках проекту «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях».

Допомогу у вигляді 2-х самок і 1 самця Каліфорнійської і Новозеландської породи кролів отримали 214 жителів смт. Миронівський і с. Новолуганське (Бахмутський р-н) та с. Троїцьке (Попаснянського району).

На середу, 1 листопада, запланована видача кроликів в с. Новозванівка.

Нагадаємо, що минулого тижня бенефіціари проекту отримали клітки для кроликів та інформаційні брошури, де детально описано, як правильно доглядати за кроликами. Для бенефіціарів було також організовано тренінг по правильному догляду за кроликами, який проводили фахівці в сфері тваринництва.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *