84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

У Києві відбудеться Міжнародна конференція на тему «Травматерапія в конфліктних і постконфліктних регіонах: посилення фахівців, що працюють з наслідками війни через обмінні практики»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас стати учасниками Міжнародної конференції на тему «Травматерапія в конфліктних і постконфліктних регіонах: посилення фахівців, що працюють з наслідками війни через обмінні практики», яка пройде в Києві з 25 по 26 листопада 2017 року.

Головною метою конференції є створення платформи для обміну досвідом серед експертів і фахівців в області травматерапії з конфліктних і постконфліктних країн. На конференцію запрошені експерти з Вірменії, Боснії і Герцеговини, Молдови, України, Грузії, Росії (Північний Кавказ), Азербайджану, Голландії та Німеччини. Програма розрахована на два дні панельних дискусій та майстер-класів.

Для участі в конференції запрошуються українські травматерапевти, а також громадські активісти, викладачі ВНЗ, громадські діячі та співробітники соціальних служб, які в своїй повсякденній роботі стикаються з людьми, які пережили війну.

Більш детальну інформацію про конференцію та умови участі Ви знайдете на сайті нашого проекту:

Запрошення до участі в міжнародній конференції «Травматерапія в конфліктних і постконфліктних регіонах: посилення фахівців, що працюють з наслідками війни через обмінні практики»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *