84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

У м. Краматорськ відбулась робоча нарада за участі представників міжнародних організацій

13 жовтня 2017 року, у м. Краматорськ відбулась робоча нарада з представниками міжнародних організацій, які надають правову допомогу жителям Донецької області, постраждалим від збройного конфлікту, з проблемних питань державної реєстрації.

Нарада відбулась під голуванням заступника міністра юстиції Сукманової О.В. та за участі в.о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області. Між інших багатьох проблем розглядались питання виплати пенсій на НКТ, реєстрація фактів смерті, народження та проблем, які виникають з цих питань у представників організацій, які надають правову допомогу жителям Донецької області, проблемні питання здійснення угод купівлі-продажу майна, яке знаходиться на НКТ та багато інших.

Після обговорення прозвучала пропозиція створити «робочу групу» з цих питань, яка буде розташована в місті Краматорську та діяти тут на постійній основі. До складу робочої групи обов’язково будуть включені представники міжнародних та громадських організацій, які надають правову допомогу жителям Донецької області, представники мінюсту, правоохоронних органів.

Представники ГО «Країна Вільних Людей» входитимуть до складу даної робочої групи.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *