84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Всесвітній день гуманітарної допомоги відзначатимуть у м. Краматорськ

Захід присвячений Всесвітньому дню гуманітарної допомоги проведуть представники неурядових організацій спільно з агентствами Організації Об’єднаних Націй. Відбуватиметься він у суботу, 19 серпня о 16 год. на площі Миру у центрі міста Краматорськ.

В цей день заплановано чимало активностей для дітей та дорослих:

  • Майстер-класи з мистецтва (створення ляльок, ліпка з глини, малювання, аеродизайн);
  • Міні-фестиваль фарб Холі;
  • Тренінги з надання першої допомоги та мінної безпеки;
  • Ігровий майданчик та розваги для дітей;
  • Аквагрим;
  • Сесії з розвитку бізнесу;
  • Юридичні консультації;
  • Консультації мобільних бригад психологів.

Громадська організація «Країна вільних людей» також прийме участь у заходах спрямованих на святкування Всесвітнього дня гуманітарної допомоги. Співробітники організації будуть грати з дітками, проводити майстер-класи, конкурси та інтерактиви з дітьми та дорослими.

У 2017 році День гуманітарної допомоги супроводжується кампанією «NotATarget: Protection of Civilians» («НеМішень: Захист цивільного населення»), щоб ще раз наголосити: цивільне населення не повинне бути мішенню у конфліктах.

Також на заході Ви зможете отримати інформацію про роботу гуманітарних організацій та отримати консультації в разі необхідності.

Всі заходи будуть безкоштовними.

Довідка: 19 серпня у всьому світі відзначають Всесвітній день гуманітарної допомоги, в цей день у 2003 році двадцять два співробітники Організації Об’єднаних Націй (ООН) були вбиті під час бомбування штаб-квартири в Багдаді.

В цей день вшановують тих, хто втратив життя, працюючи у сфері гуманітарної допомоги, а також тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей, які її потребують. З часом, цей день перетворився на глобальну кампанію з відзначення ідеї гуманітарної допомоги та підтримки гуманнішого світу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *