84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Підгірна Антоніна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

Антоніна мешканка міста Попасна, якій 80 років. Ця самотня бабуся живе одна в гуртожитку. Учасник війни, колишня медсестра, залишилася зовсім одна лише тому, що у неї в кімнаті неприємний запах.

Наслідок війни — енурез, відлякує всіх людей, і жінка зовсім не виходить на вулицю. Завдяки проекту жінка стала відчувати себе менш самотньою. Бенефіціар проекту — Сокрут Інна не залишилася байдужою до своєї підопічної і нерідко підгодовувала Антоніну. Допомагала їй всім, чим могла: ходила по воду, за продуктами в магазин, прибиранням по дому, пранням, прасуванням, готуванням їжі.

Сокрут Інна розповіла, що навіть після закінчення проекту буде відвідувати Антоніну і всіляко допомагати їй, розмовляти з нею, носити їжу і одяг. Антоніна дякує за допомогу і висловлює величезну вдячність ГО «Країна вільних людей» та ЮНІСЕФ за те, що хоч ми її не забули, і не дали їй відчути себе непотрібною.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *