84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Люта Лариса Іванівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

Лариса Іванівна проживає у м. Попасна. У минулому році помер чоловік. Син із сім’єю живе в Харкові. Залишилась одна. Інвалід 3 групи-проблеми з лівою рукою, 69 років.

Перенесла мікроінсульт після розриву снаряду у дворі і пошкодження будинку.

«Все життя прагну до краси. Наводжу порядок, щоб зустріти достойно старість. Частково пошкодження усунула завдяки друзям чоловіка. Тиск скаче постійно. Не хочеться думати про погане. Виїхати і кинути все — а куди? У сина своє життя, троє дітей. Хіба що погостювати, та й то не надовго… місця самим мало. Відчуваю як важко справлятися з городом і садом, не завжди через тиск можу вийти за продуктами, заплатити комуналку. Ольга Терентіївна Карпачова з’явилася дуже навіть вчасно. І це завдяки проекту, що реалізується ГО «Країни вільних людей» за підтримки БФ «Ініціатива «Папа для України».

«Волонтер Ірина і раніше не забувала про мене, а зараз я радію і дуже задоволена допомогою Ольги Тірентівни. Нещодавно я впала і поламала ногу. Мене не залишили один на один з моєю проблемою. Ольгу Терентіївну я знаю за попередньою роботою. Я їй довіряю. І це головне, вона мені допомагала збиратися на операцію і зараз поки я в лікарні вона на моє прохання приходить прополоти грядки, полити квітники. Ірина Миколаївна контролює теж ситуацію. Сподіваюся, повернувшись з лікарні, що допомога буде продовжена і програма ще буде працювати. Дякую, що «Країна вільних людей» здійснює саме такий проект! За допомогу дякую всім!», — додала Лариса Іванівна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *