84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Колсанова Валентина Петрівна, Бенефіціар програми допомоги людям похилого віку, м. Попасна

Валентина Петрівна мешканка міста Попасна. Нелегка доля жінки-матері-бабусі…70 років. Дочка народила другу дитину в 2013 році. Бідність стала однією з причин, щоб залишити дитину на бабусю і поїхати на заробітки до Києва. Тут раптом війна. Повернулася, та не надовго.

Валентина Петрівна бадьориться, не показує наскільки їй одній важко давати раду городу, пошкодженому будинку і маленькій внучці.

«Дякую ГО «Країні вільних людей» та БФ «Ініціатива «Папа для України» за те, що прийшли на допомогу. Інна Сокрут приходить два рази в тиждень, щоб допомогти мені по дому, купує продукти, у дворі і в городі бореться з бур’янами. Я після інфаркту в 2015 році нічого не можу важкого робити, вже і з внучкою важкувато. Війна забрала останнє здоров’я, скільки в підвалі просиділи з Машею, скільки пережили всього… Внучка тільки недавно почала щось говорити, а то все мовчала», — сльози виступили на очах пенсіонерки».

«Дякую, що допомагаєте, дуже важливий проект для нас, для всіх самотніх людей»,- додала Валентина Петрівна.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *