84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Жителі прифронтових територій отримали свійську птицю для розвитку сільського господарства

Черговий етап гуманітарної допомоги для розвитку сільського господарства розпочався на прифронтових територіях, жителям роздано свійську птицю в рамках проекту «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях», що реалізується Громадською організацією «Країна вільних людей»  у співпраці з FAO UN (Сільськогосподарська і продовольча організація ООН).

Нагадаємо, що проект активно допомагає у відродженні сільського господарства на прифронтових територіях, і 06 липня 2017 року, місцеві жителі отримали чергову допомогу у вигляді свійської птиці.

За перший день було роздано: курей -7470 голів, качок — 7740 голів, індиків — 6420 голів, всі вони  добові пташенята.

Допомогу отримали жителі наступних населених пунктів:

  • Донецька область, Бахмутський район: Воздвиженка, Миронівський, Луганське, Новолуганське, Семигір’я, Кодема.
  • Донецька область, Торецька міська рада: Юр’ївка, Неліпівка, Південне, Шуми, Північне, Кримське, Дружба, Озерянівка.
  • Донецька область, Ясинуватський район: Тоненьке, Ластівчине, Красногорівка, Веселе, Кам’янка, Новоселівка друга, Новобахмутівка, Троїцьке, Верхньоторецьке, Водяне, Північне, Орлівка, Первомайське.

Також в рамках проекту в середу, 13 липня 2017 року планується роздача наступної партії птиці та по 10 кг стартового комбікорму для них.

Детальніше про проект: «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях».

Більше фотографій у нашій галереї: Жителі прифронтових територій отримали свійську птицю для розвитку сільського господарства в рамках проекту «Невідкладна допомога для відновлення засобів існування найвразливіших дрібних фермерських домогосподарств, які постраждали внаслідок конфлікту в Донецькій і Луганській областях»

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *