84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Перші результати та враження від проекту «Робота за ваучер» у м. Попасна

З 10 квітня 2017 року, у м. Попасна почався перший тур програми «Робота за ваучер» в рамках проекту, що фінансується Ініціативою «Папа для України».

Перший тур триватиме 3 тижні, після закінчення яких кожен учасник отримає електронний ваучер на придбання продуктів харчування в розмірі 550 грн.

Всі учасники поділені на 2 категорії: бенефіціари, які беруть участь в роботах по благоустрою міста/селища, і бенефіціари, які надають психо-соціальну підтримку людям похилого віку та самотнім людям.

У п’ятницю, 21 квітня, команда моніторів ГО «Країна вільних людей» поспілкувалася на місці з бенефіціарами.

Люди прибирали на клумбах уздовж дороги, наводили порядок в сквері, а також уздовж доріг в районі Молокозаводу, прибирали висохлі гілки дерев. Всі учасники програми дуже раді такій можливості: одночасно і отримувати допомогу, і відчувати себе корисними в суспільстві. Зазвичай вони не потрапляли в списки одержувачів допомоги від різних гуманітарних організацій, оскільки не входять в категорію соціально незахищених та вразливих.

Дуже вдячні такій програмі і літні люди, яких наші бенефіціари будуть відвідувати на дому 2-3 рази в тиждень протягом 3-х місяців, при цьому допомагаючи з прибиранням, приготуванням їжі, городом.

«Кілька днів тому мене вперше відвідала бенефіціар-учасниця програми «Робота за ваучер». Вона провела генеральне прибирання в домі, помила підлогу, прибрала навколо дому», — поділилась Лідія Ігнатівна, 91 рік.

Та найголовніше підкреслюють самотні пенсіонерки — це спілкування, якого так не вистачає. Часто ці люди залишаться сам на сам з собою і своїми бідами. Та не тільки матеріальної допомоги потребують вони, далеко не останню роль для них відіграє дружня підтримка і тепле слово.

На цьому тижні планується відвідання бенефіціарів в рамках програми «Робота за ваучер» ще в 3 населених пунктах: м. Гірське, смт. Миронівський, с. Комишуваха.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *