84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Громадська організація «Країна вільних людей» оголошує реєстрацію бенефіціарів для участі в програмі «Робота за ваучер»

Громадська організація «Країна вільних людей» оголошує реєстрацію бенефіціарів для участі в програмі «Робота за ваучер».

Програма діє в рамках проекту «Збільшення продовольчої безпеки і засобів існування незахищеного, постраждалого внаслідок конфлікту населення Донбасу, Східна Україна», і реалізовується Громадською організацією «Країна вільних людей» спільно з асоціацією Triangle.

Програму планується провести в 4 населених пунктах прифронтової зони: м. Попасна, с. Комишуваха (Луганська обл), м. Авдіївка, смт. Миронівський (Донецька обл).

Для участі запрошуються безробітні, які погоджуються виконувати дрібні ремонтно-відновлювальні роботи та надавати допомогу соціально незахищеним категоріям громадян.

Детальніше про реєстрацію на програму у м. Попасна на сайті Попаснянської міської ради. В інших вищезазначених населених пунктах запитуйте інформацію у міських та сільських радах.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *