84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

У прифронтовій зоні розпочалась дистрибуція сіна для домашніх тварин

В рамках спільного проекту Громадської організації «Країна вільних людей» та FAO UN (Сільськогосподарська і продовольча організація ООН), 17 березня 2017 року розпочалась дистрибуція сіна для домашніх тварин.

Для дистрибуції були обрані селища, в яких до цих пір йдуть бойові дії, а також є заміновані території, що зменшує доступну площу для випасу худоби. 55 тон сіна будуть розподілені між 68 бенефіціарами смт. Бахмутка, Жованка, Майорськ, Піски, Дача.

Попередньо перша видача планувалася вчора, проте в зв’язку з логістичними змінами була перенесена на сьогодні. Вчора ввечері отримали повідомлення, що місце, де повинна була проходити видача, обстріляли з важкого озброєння, снаряд потрапив в будинок.

На відео ви зможете побачити те місце де мала проходити роздача допомоги і як воно виглядає зараз:

Люди насправді живуть на лінії вогню і така сільськогосподарська допомога для них дуже важлива і необхідна.

 

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *