84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Бенефіціар з міста Краматорськ, Проект «Юридична приймальня»

У травні 2016 року в Юридичну приймальню Громадської Організації «Країна вільних людей» звернувся житель м. Краматорськ, учасник АТО.

Чоловік попросив допомоги у написанні позову на усиновлення сина своєї цивільної дружини. Мати хлопчика колишня громадянка Узбекистану, сина народила на території цієї країни і за її законами він теж є громадянином Узбекистану. На момент усиновлення дитині було 7 років.

Оскільки мати за час проживання на території України оформила українське громадянство, то і син також став громадянином України.

У складанні позову про усиновлення не було ніяких перешкод. Готовий позов чоловік відніс до Краматорського міського суду де його зареєстрували у вересні місяці 2016 року.

Згодом чоловік розповів юристам Юридичної приймальні, що позов задовольнили, але тепер органи РАЦСу не видають нове свідоцтво про народження, тому що з моменту винесення рішення не пройшло ще 10 днів і судове рішення не набуло чинності, співробітники РАЦСу не можуть видати свідоцтво про народження.

Юристом нашої приймальні чоловікові було роз’яснено, що співробітники РАЦСу діють за законом, але можна написати заяву і по закінченню 10 днів подати цю заяву разом з проханням про видачу нового свідоцтва.

В середині вересня 2016 року було видано на руки нове свідоцтво про народження.

«Я дуже щасливий, що нарешті вирішено мої питання. Нарешті в мене повноцінна сім’я згідно законів України, за що велике дякую Юридичній приймальні», — заявив бенефіціар.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *