84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Бенефіціар Катерина, Проект «Юридична приймальня»

У липні 2016 року, жителька міста Краматорськ п. Катерина подала заяву в Краматорське управління праці та соціального захисту населення, для отримання щомісячної адресної допомоги ВПО (Внутрішньо Переміщеним Особам).

У вересні 2016 року, за вказаною Катериною адресою проживання, прибула комісія, яка склала акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї.

По закінченню місяця з УПСЗН на ім’я Катерини прийшла відповідь-відмова, мотивуючи відмову абзц.2, пунк 6 КМУ Постанови № 505 від 01.10.16 року.

В Управління праці та соціального захисту населення нами було направлено інформаційний лист по питаннях не виплати щомісячної адресної допомоги ВПО.

З відповіді УПСЗН, випливало, що Катерині необхідно надати в управління праці та соціального захисту населення довідку з банку, що на момент оформлення соціальних виплат немає депозиту. Що і було зроблено, в результаті виплати поновилися.

Бенефіціар висловила слова вдячності Громадській Організації «Країна вільних людей» та Проекту «Юридична приймальня» за якісну та високопрофесійну роботу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *