Бенефіціар Світлана, Проект «Юридична приймальня»

У червні 2016 року в Юридичну приймальню Громадської Організації «Країна вільних людей» звернулася п. Світлана, яка є Внутрішньо переміщеної особливою з міста Ясинувата.

Світлана розлучена, сама виховує сина 8 років. Аліменти колишній чоловік платив до моменту поки не почався конфлікт на території міста.

Колишній чоловік Світлани працював на заводі в місті Ясинувата. З моменту початку бойових дій на території міста завод в якому працював чоловік Світлани призупинив свою діяльність.

Згодом завод переїхав з непідконтрольної території на територію України, як і частина співробітників, в тому числі і колишній чоловік Світлани.

З початку бойових дій завод перестав відраховувати аліменти на дитину Світлани. Тому вона звернулася в Юридичну приймальню з проханням про допомогу в написанні заяви про відновлення втраченого судового провадження та заяву про видачу дублікату виконавчого листа.

Дані заяви були складені, судове провадження відновлено, дублікат виконавчого листа виданий.

Аліменти на дитину Світлани відновлені в повному обсязі, також було повернуто борг за не виплачені місяці.

«Я дуже вдячна Юридичній приймальні Громадської Організації «Країна вільних людей» за високий професіоналізм, швидкість та якість роботи», — підкреслила п. Світлана.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *