84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Таїсія Іванівна та Іван Степанович Хоменки, Проект «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку»

В рамках проекту «Психологічно-соціальна допомога людям похилого віку» співробітники Громадської Організації «Країна вільних людей» відвідують людей похилого віку, що мають проблеми зі здоров’ям, потребу в допомозі з домашніми справами, покупку продуктів харчування та медикаментів.

Бенефіціарами нашого проекту є сім’я Таїсії Іванівни та Івана Степановича Хоменків. У жінки проблеми зі здоров’ям, пересувається вона тільки за допомогою милиць. Вийти на вулицю самостійно у неї немає фізичних можливостей, як і в її чоловіка. Сім’я не має інвалідного візка і проживає на другому поверсі у будинку, де немає спеціального спуску і підйому для візків.

Працівники ГО «Країна вільних людей» відвідують бенефіціарів кожного тижня, прибирають квартиру, купують продукти харчування,і що не менш важливо підтримують моральний дух пенсіонерів, адже інколи слово допомагає більше ніж ліки.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *