84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Шинь Тетяна Володимирівна, Проект «Збільшення продовольчої безпеки і засобів існування незахищеного, постраждалого внаслідок конфлікту населення Донбасу, Східна Україна»

Жителька села Новотошківка Луганської області, Шинь Тетяна Володимирівна розказала про умови життя в селищі сьогодні та результати програми ваучерної допомоги.

«Я – мати-одиночка, живу з двома дочками 9 місців і 13 років. Оскільки я знаходжусь в дикретній відпустці, то працювати не можу, отримую від держави соціальну допомогу на дітей. У зв’язку з бойовими діями постійно в тревозі за життя і здоров’я моїх дітей, ми часто знаходимося в укритті.

В розмові жінка підкреслила, що засобів на проживання катастрофічно не вистачає, товари в магазинах дорогі. «Не вистачає коштів на засоби особистої гігієни, особливо на памперси для молодшої дочки», — зауважила пані Тетяна.

«Я дуже вдячна ГО «Країна вільних людей» та всім хто допоміг втілити програму ваучерної допомоги у життя. Завдяки програмі я змогла забезпечити своїх дітей мінімально необхідними продуктами на певний час».

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *