84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

Микитченко Володимир Дмитрович, Проект «Пом’якшення наслідків конфлікту для вразливих домогосподарств, які проживають уздовж лінії конфлікту шляхом надання основних предметів гігієни і підтримки місцевої економіки»

Своєю історією поділився учасник програми електронних ваучерів, житель с. Орлівка, Луганської області, Микитченко Володимир Дмитрович. Чоловік проживає разом з дружиною Валентиною Іванівною, обидва пенсіонери.

«До початку бойових дій у нас було маленьке домашнє господарство, але воно значно скоротилось за цей час, на сьогодні маємо тільки пару курей. Засобів для життя мало, доводиться на всьому економити. Особливо це стосувалось засобів гігієни, і тільки завдяки програмі електронних ваучерів ми змогли забезпечити себе найнеобхіднішим, за що ми дуже вдячні».

Чоловік вказав на важливість такої допомоги, і закликав допомогти з продуктами харчування, на закупку яких часто не вистачає грошей.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *