84333, м. Краматорськ, вул. Транспортна, 20. Юридична адреса: м. Київ, проспект Голосіївський, 100\2. Філіал: м. Львів, вул. Манастирського, 2-19

Графік роботи: Понеділок - П'ятниця з 09:00 – 16:00 (перерва 13:00-14:00) Гаряча лінія з питань гуманітарної допомоги: (095)-486-54-01 ngo.kvl.office@gmail.com

«Караван дружби»

Ми розпочинаємо проект “Караван дружби”, спрямований на дитячий відпочинок та реабілітацію для дітей, які постраждали в наслідок війни.

В цьому проекті беруть участь волонтерські організації з Америки та України, а також канадський фотокореспондент- Christopfer Bobyn.

Ми плануємо розпочати проект “Караван Дружби” в місті Одеса в серпні 2015 та продовжити серію дитячого відпочинку та реабілітації в інших містах України та в інших країнах.

На сьогодні ми зібрали сумму для відпочинку та реабілітації невеликої дитячої групи (25 осіб) на 8 днів в Одесі. Ми пропонуємо Вам стати учасником цього проекту та долучитись до нього фінансуванням або матеріальним внеском, таким як дитячий одяг (майки брендовані, бейсболки, рюкзаки, взуття, канцелярські товари тощо).

Проект “Караван дружби” передбачає анонсування та інформування ЗМІ України, Німеччини та Америки.

З надією на співпрацю та взаємодопомогу,
волонтерські організації

БО “ Країна вільних людей” https://www.facebook.com/ngocfp?fref=ts
БО МБФ “Жовто-Блакитні Крила”http://www.peacefulcircle.org/about-us/our-team.html

Эл.адреса : ludmila_de@ukr.net
Тел: 00380503285555

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *